fbpx
Skutikas KOS PREMIUM

Standartinė komplektacija:

  • Pakabinimo ašis 825/ø36 mm;
  • Dvi eilės noragu su nuimamais sparneliais CX (pjovimas 370 mm);
  • Reguliuojamos lyginimo- vertimo lėkštės 460 mm;
  • Vamzdinis volas diametru 600mm;
  • Spyruoklinė apsauga;
  • Laipsniškai hidrauliniu būdu reguliuojamas dirbimo gylis per volą;
  • Sulankstomas hidrauliškai su H;
  • Darbinis rekomenduojamas gylis 15 cm su sparneliais (be sparnelių darbinis gylis iki 30 cm);
  • Spaudimas vieno norago į dirvą 560 kg.

  Papildoma komplektacija:

  • Transportavimo šviesos;
  • Prikabinimo mechanizmas (vežimėlis)ratai- 480/45-17, šarnyrinio dišlio ilgis 2000 mm;
  • Priekiniai atraminiai ratai (versija 4,5 ir 6);
  • Pasirinktinai volai;
  • Smulkinimo- maišymo dviejų eilių diskų komplektas (su guminiais amortizatoriais);
  • Versija PREMIUM LONG (standarte prikabinama versija) (LONG 3 ir LONG 4).
Modelis KOS PREMIUM33.54PREMIUM LONG 3PREMIUM LONG 4
Masė su vamzdiniu ø600 mm volu (kg)18802190250030003640
Reikalinga galia (AG)120-150140-170160-190140-170180-220
Noragų sk. (vnt)81012812
Lyginimo lėkščių sk. (vnt)91013913
Maišymo-lyginimo lėkščių sk. (vnt)1620241624
Noragų atstumas (cm)3737373737
Atstumas iki rėmo (cm)8585858585