fbpx

Kontaktai

UAB SPECAGRA

Panevėžys

Pramonės g. 3, LT-35289

Kodas 148334968

PVM LT483349610

A.S. Nr. LT457300010090035325

AB „Swedbank“

+370 45 583848 | info@specagra.lt

Panevėžys

S. Kerbedžio g. 9, LT-35105

+370 695 53777
varztai@specagra.lt

Darbo laikas:

I-V 08.00-17.00

VI 09.00-12.00

Šakiai

Kęstučio g. 3, LT-71132

+370 682 24648
sakiai@specagra.lt

Darbo laikas:

I-V 08.00-17.00

VI 09.00-12.00

Plungė

Stoties g.21, LT-90115

+370 699 99186
plunge@specagra.lt

Darbo laikas:

I-V 08.00-17.00

VI 09.00-12.00

Zetor traktoriai ir žemės ūkio technika

Gintaras Balilionis

Vytautas Dirgėla

Vadybininkas

+370 676 23288 , vytautas.dirgela@specagra.lt 

Regionai:

Klaipėdos, Palangos, Neringos, Skuodo, Kretingos, Šilutės

Mažeikių, Plungės, Rietavo, Šilalės, Tauragės, Pagėgių,

Telšių

Giedrius Margevičius

Vadybininkas
+370 655 98498giedrius.margevicius@specagra.lt 
Regionai:
Jurbarko, Šakių, Kauno, Kazlų Rūdos, Vilkaviškio, Prienų, Marijampolės, Lazdijų, Alytaus, Varėnos, Kalvarijos, Birštono

Marius Velaniškis

Vadybininkas
+370 612 00901, marius@specagra.lt
Regionai:
Panevėžio, Anykščių, Rokiškio, Kupiškio, Biržų, Pasvalio

Vitalis Andrejauskas

Vadybininkas
+370 655 55946 , vitalis.andrejauskas@specagra.lt 
Regionai:
Kėdainių, Ukmergės, Jonavos, Kaišiadorių, Širvintų,

Elektrėnų, Vilniaus, Molėtų, Švenčionių, Utenos,

Ignalinos, Visagino, Zarasų

Gyvulininkystė

Toma Valiulytė

Gyvulininkystės skyriaus koordinatorė
+370 655 77627, toma@specagra.lt 
Regionai:
Baltijos šalys

Arūnas Pakalniškis

Vadybininkas
+370 615 15741 , +370 655 93931 , arunas.pakalniskis@specagra.lt
Regionai:
Klaipėdos, Šilutės, Rietavo, Šilalės, Kelmės, Tauragės, Pagėgių,    Raseinių

Darius Dervinis

Vadybininkas
+370 656 68164darius.dervinis@specagra.lt  
Regionai:
Radviliškio, Pakruojo,  Pasvalio, Panevėžio, Biržų, Kupiškio, Rokiškio, Anykščių, Utenos, Zarasų,  Visagino, Ignalinos, Švenčionių, Utenos, Molėtų, Anykčių, Ukmergės

Atsarginės dalys

Modestas Miliškevičius

Panevėžio padalinys

Atsarginių dalių skyriaus vadovas

+370 684 43875

modestas@specagra.lt

 

Marius Butėnas

Vadybininkas
Panevėžio padalinys
Atsarginės dalys

+370 616 26108

marius.butenas@specagra.lt

 

Aurimas Augulis

Pardavimo konsultantas

ZETOR atsarginės dalys

+370 690 00003

aurimas.augulis@specagra.lt

Benas Šimoliūnas

Pardavėjas - konsultantas

Hidraulikos skyrius

+370 620 17803

benas.simoliunas@specagra.lt

 

Virginijus Adomaitis

Šakių padalinys

Padalinio vadovas

+370 682 24648

virginijus@specagra.lt

 

Petras Trinskis

Atsarginių dalių vadybininkas

Panevėžio padalinys
Atsarginės dalys

+370 630 06060

petras@specagra.lt

 

Donatas Margis

Pardavėjas - konsultantas

UNIA group atsarginės dalys

El. parduotuvės klausimai
+370 616 51131

donatas.margis@specagra.lt

Mantas Blonskis

Pardavėjas - konsultantas

Plungės padalinys
Atsarginės dalys

+370 620 42090

mantas.blonskis@specagra.lt

 

Didmeninė prekyba

Rolandas Kirklys

Komercijos direktorius 
+370 698 39411,  rolandas.kirklys@specagra.lt

Administracija

Marina Petrova

Buhalterija

Jovita Petrulienė

Marketingas

Simona Kazilionytė

Projektų vadovė
+370 618 82112,  simona@specagra.lt

Servisas, technikos garantinis ir pogarantinis remontas

J. Janonio g. 30A, Panevėžys

Darbo laikas: I-V 08.00-17.00

+370 635 00005 |24/7

servisas@specagra.lt

Evaldas Černys

Serviso darbų koordinatorius
+370 635 00005 servisas@specagra.lt

Transportas

Edgaras Balčiūnas

Logistikos koordinatorius/sandėlininkas
+370 618 37511 ,  transportas@specagra.lt

Naudota technika

Marius Tamulionis

Paslaugų skyriaus vadovas
+370 606 99300 ,  marius.tamulionis@specagra.lt

Traktorių bei kitos technikos nuoma

Turite klausimų? Rašykite mums: