Kontaktai

UAB SPECAGRA

Žemės ūkio technika ir atsarginės dalys

Panevėžys

Pramonės g. 3, LT-35289

Kodas 148334968

PVM LT483349610

A.S.Nr. LT547181500044467627
Šiaulių bankas, AB, banko kodas 71815

+370 45 583848 | info@specagra.lt

Darbo laikas:

I-V   8:00 - 17:00
VI    8:00 - 15:00
VII   Poilsiaujame

Žemės ūkio technika ir atsarginės dalys

Šakiai

Kęstučio g. 3, LT-71132

+370 682 24648
sakiai@specagra.lt

Darbo laikas:

I-V   8:00 - 17:00
VI     9:00 - 12:00
VII   Poilsiaujame

Žemės ūkio technika ir atsarginės dalys

Plungė

Stoties g.21, LT-90115

+370 699 99186
plunge@specagra.lt

Darbo laikas:

I-V 08.00 - 17.00
VI 08.00 - 15.00
VII Poilsiaujame

Tvirtinimo elementai

Panevėžys

S. Kerbedžio g. 9, LT-35105

+370 695 53777
varztai@specagra.lt

Darbo laikas:

I-V 08.00 - 17.00
VI Poilsiaujame
VII Poilsiaujame

Įvairios darbo priemonės

Pasvalys

Mušos g, 22A LT-39104

+370 642 40505
pasvalys@specagra.lt

Darbo laikas:

I-V 08.00 - 17.00
VI Poilsiaujame
VII Poilsiaujame

Zetor traktoriai ir žemės ūkio technika

Gintaras Balilionis

Gintaras Balilionis

Laurynas Nakas

Laurynas Nakas

Vadybininkas
+370 612 00901
laurynas.nakas@specagra.lt
Regionai:
Biržų, Kupiškio, Rokiškio, Zarasų, Visagino, Ignalinos, Švenčionių, Molėtų, Ukmergės, Anykščių, Utenos

Airidas Zelba

Airidas Zelba

Vadybininkas
+370 655 55946
airidas.zelba@specagra.lt

Regionai:
Joniškio, Šiaulių, Kelmės, Raseinių, Jurbarko, Radviliškio, Pakruojo, Pasvalio, Panevėžio

Vytautas Dirgėla

Vadybininkas
+370 676 23288
vytautas.dirgela@specagra.lt

Regionai:
Klaipėdos, Palangos, Neringos, Skuodo, Kretingos, Šilutės, Mažeikių, Plungės, Rietavo, Šilalės, Tauragės, Pagėgių, Telšių, Akmenės

Jonas Matusevičius

Jonas Matusevičius

Vadybininkas
+370 655 98498
jonas.matusevicius@specagra.lt

Regionai:
Kėdainių, Kauno, Jonavos, Kaišiadorių, Prienų, Birštono, Marijampolės, Kalvarijos, Vilkaviškio, Šakių, Kazlų Rūdos, Alytus, Lazdijai, Varėna, Druskininkai

Gyvulininkystė

Toma Valiulytė

Toma Valiulytė

Gyvulininkystės skyriaus koordinatorė
+370 655 77627
toma@specagra.lt
Regionai:
Baltijos šalys

Arūnas Pakalniškis

Arūnas Pakalniškis

Vadybininkas
+370 615 15741 , +370 655 93931 arunas.pakalniskis@specagra.lt
Regionai:
Klaipėdos, Šilutės, Rietavo, Šilalės, Kelmės, Tauragės, Pagėgių,    Raseinių

Darius Dervinis

Darius Dervinis

Vadybininkas
+370 656 68164
darius.dervinis@specagra.lt
Regionai:
Radviliškio, Pakruojo,  Pasvalio, Panevėžio, Biržų, Kupiškio, Rokiškio, Anykščių, Utenos, Zarasų,  Visagino, Ignalinos, Švenčionių, Utenos, Molėtų, Anykčių, Ukmergės

Ugnė Rutkauskaitė

Ugnė Rutkauskaitė

Vadybininkė
+370 650 61644
ugne.rutkauskaite@specagra.lt
Regionai: Suvalkijos / Dzūkijos
Kėdainių, Kauno, Jonavos, Kaišiadorių, Prienų, Birštono, Marijampolės, Kalvarijos, Vilkaviškio, Šakių, Kazlų Rūdos

 

Atsarginės dalys

Evaldas Černys

Evaldas Černys

Panevėžio padalinys

Atsarginių dalių skyriaus vadovas

+370 684 43875

e.cernys@specagra.lt

 

Marius Butėnas

Marius Butėnas

Vadybininkas
Panevėžio padalinys
Atsarginės dalys

+370 616 26108

marius.butenas@specagra.lt

 

Aurimas Augulis

Aurimas Augulis

Pardavimo konsultantas

ZETOR atsarginės dalys

+370 690 00003

aurimas.augulis@specagra.lt

Benas Šimoliūnas

Pardavėjas - konsultantas

Hidraulikos skyrius

+370 620 17803

benas.simoliunas@specagra.lt

 

Simonas Vabinskas

Simonas Vabinskas

Vadybininkas

Tvirtinimo elementai, įrankiai, chemija

+370 695 53777

simonas.vabinskas@specagra.lt

 

Virginijus Adomaitis

Virginijus Adomaitis

Šakių padalinys

Padalinio vadovas

+370 682 24648

virginijus@specagra.lt

 

Petras Trinskis

Petras Trinskis

Atsarginių dalių vadybininkas

Panevėžio padalinys
Atsarginės dalys

+370 630 06060

petras@specagra.lt

 

Donatas Margis

Donatas Margis

Pardavėjas - konsultantas

UNIA group atsarginės dalys

El. parduotuvės klausimai
+370 616 51131

donatas.margis@specagra.lt

Mantas Blonskis

Mantas Blonskis

Pardavėjas - konsultantas

Plungės padalinys
Atsarginės dalys

+370 620 42090

mantas.blonskis@specagra.lt

 

Didmeninė prekyba

Rolandas Kirklys

Rolandas Kirklys

Administracija

Gerda Sakalauskienė

Buhalterija

Jovita Petrulienė

Jovita Petrulienė

Marketingas

Alina Grubliauskaitė

Alina Grubliauskaitė

Marketingo vadybininkė
+370 688 08139
alina@specagra.lt

Servisas, technikos garantinis ir pogarantinis remontas

J. Janonio g. 30A, Panevėžys

Darbo laikas: I-V 08.00-17.00

+370 635 00005 |24/7

servisas@specagra.lt

Ramūnas Venslavičius

Ramūnas Venslavičius

Serviso darbų koordinatorius
+370 635 00005
servisas@specagra.lt

Transportas

Egidijus Tauteris

Logistikos koordinatorius/sandėlininkas
+370 618 37511
transportas@specagra.lt

Naudota technika

Marius Tamulionis

Marius Tamulionis

Traktorių bei kitos technikos nuoma

Turite klausimų? Rašykite mums: