fbpx

Kontaktai

UAB SPECAGRA

Žemės ūkio technika ir atsarginės dalys

Panevėžys

Pramonės g. 3, LT-35289

Kodas 148334968

PVM LT483349610

A.S.Nr. LT547181500044467627
Šiaulių bankas, AB, banko kodas 71815

+370 45 583848 | info@specagra.lt

Darbo laikas:

I-V    8:00 - 18:00
VI     8:00 - 14:00
VII   Poilsiaujame

Žemės ūkio technika ir atsarginės dalys

Šakiai

Kęstučio g. 3, LT-71132

+370 682 24648
sakiai@specagra.lt

Darbo laikas:

I-V    8:00 - 17:00
VI     9:00 - 12:00
VII   Poilsiaujame

Žemės ūkio technika ir atsarginės dalys

Plungė

Stoties g.21, LT-90115

+370 699 99186
plunge@specagra.lt

Darbo laikas:

I-V 8:00 - 17:00
VI  8:00 - 14:00
VII Poilsiaujame

Tvirtinimo elementai

Panevėžys

S. Kerbedžio g. 9, LT-35105

+370 695 53777
varztai@specagra.lt

Darbo laikas:

I-V  8:00 - 17:00
VI   Poilsiaujame
VII  Poilsiaujame

Įvairios darbo priemonės

Pasvalys

Mūšos g, 22A LT-39104

+370 642 40505
pasvalys@specagra.lt

Darbo laikas:

I-V  8:00 - 17:00
VI   Poilsiaujame
VII  Poilsiaujame

Zetor traktoriai ir žemės ūkio technika

Gintaras Balilionis

Gintaras Balilionis

Pardavimų vadovas
+370 618 77996
gintaras@specagra.lt

Regionai:

Vilniaus, Ukmergės, Širvintų, Švenčionių, Trakų, Elektrėnų, Šalčininkų

Laurynas Nakas

Laurynas Nakas

Agro konsultantas
+370 612 00901
laurynas.nakas@specagra.lt
Regionai:
Biržų, Kupiškio, Rokiškio, Zarasų, Visagino, Ignalinos, Molėtų, Anykščių, Utenos, Pasvalio, Panevėžio

Airidas Zelba

Airidas Zelba

Agro konsultantas
+370 655 55946
airidas.zelba@specagra.lt

Regionai:
Joniškio, Šiaulių, Kelmės, Raseinių, Radviliškio, Pakruojo,  Kėdainių

Vytautas Dirgėla

Agro konsultantas
+370 676 23288
vytautas.dirgela@specagra.lt

Regionai:
Klaipėdos, Palangos, Neringos, Skuodo, Kretingos, Šilutės, Mažeikių, Plungės, Rietavo, Šilalės, Tauragės, Pagėgių, Telšių, Akmenės

Jonas Matusevičius

Jonas Matusevičius

Agro konsultantas
+370 655 98498
jonas.matusevicius@specagra.lt

Regionai:
Kauno, Jonavos, Kaišiadorių, Prienų, Birštono, Marijampolės, Kalvarijos, Vilkaviškio, Šakių, Kazlų Rūdos, Alytus, Lazdijai, Varėna, Druskininkai

Gyvulininkystė

Toma Valiulytė

Toma Valiulytė

Gyvulininkystės skyriaus koordinatorė
+370 655 77627
toma@specagra.lt
Regionai:
Baltijos šalys

Arūnas Pakalniškis

Arūnas Pakalniškis

Vadybininkas
+370 615 15741
arunas.pakalniskis@specagra.lt
Regionai:
Klaipėdos, Šilutės, Rietavo, Šilalės, Kelmės, Tauragės, Pagėgių,    Raseinių
Darius Dervinis

Darius Dervinis

Vadybininkas
+370 656 68164
darius.dervinis@specagra.lt
Regionai:
Radviliškio, Pakruojo,  Pasvalio, Panevėžio, Biržų, Kupiškio, Rokiškio, Anykščių, Utenos, Zarasų,  Visagino, Ignalinos, Švenčionių, Utenos, Molėtų, Anykčių, Ukmergės

Atsarginės dalys

Evaldas Černys

Evaldas Černys

Panevėžio padalinys

Atsarginių dalių skyriaus vadovas

+370 684 43875

e.cernys@specagra.lt

 

Marius Butėnas

Vytautas Breskis

Vadybininkas
Panevėžio padalinys
Atsarginės dalys

+370 616 26108

vytautas.breskis@specagra.lt

 

Marius Butėnas

Nerijus Kazlauskas

Vadybininkas
Panevėžio padalinys
Atsarginės dalys

+370 616 08072

nerijus.kazlauskas@specagra.lt

 

Aurimas Augulis

Aurimas Augulis

Pardavimo konsultantas

ZETOR atsarginės dalys

+370 690 00003

aurimas.augulis@specagra.lt

Simonas Vabinskas

Gintaras Rajunčius

Vadybininkas

Tvirtinimo elementai, įrankiai, chemija

+370 695 53777

varztai@specagra.lt

 

Stasys Gabriūnas

Pardavėjas - konsultantas

Hidraulikos skyrius

+370 673 25271

stasys@specagra.lt

Virginijus Adomaitis

Virginijus Adomaitis

Šakių padalinys

Padalinio vadovas

+370 682 24648

virginijus@specagra.lt

 

Petras Trinskis

Petras Trinskis

Atsarginių dalių vadybininkas

Panevėžio padalinys
Atsarginės dalys

+370 630 06060

petras@specagra.lt

 

Donatas Margis

Donatas Margis

Pardavėjas - konsultantas

UNIA group atsarginės dalys

El. parduotuvės klausimai
+370 616 51131

donatas.margis@specagra.lt

Mantas Blonskis

Mantas Blonskis

Pardavėjas - konsultantas

Plungės padalinys
Atsarginės dalys

+370 620 42090

mantas.blonskis@specagra.lt

Mantas Dirda

Pardavėjas - konsultantas

Hidraulikos skyrius

+370 620 17803

mantas.dirda@specagra.lt

 

Justinas Janulevičius

Pardavėjas - konsultantas

Pasvalio padalinys

Įvairios darbo priemonės

+370 642 40505

pasvalys@specagra.lt

Didmeninė prekyba

Rolandas Kirklys

Rolandas Kirklys

Administracija

Gerda Sakalauskienė

Buhalterija

Jovita Petrulienė

Jovita Petrulienė

Marketingas

Alina Grubliauskaitė

Aušra Eismontienė

Informacinės technologijos

Alina Grubliauskaitė

Artūras Kukoris

Servisas, technikos garantinis ir pogarantinis remontas

J. Janonio g. 30A, Panevėžys

Darbo laikas: I-V 08.00-17.00

+370 635 00005 |24/7

servisas@specagra.lt

Ramūnas Venslavičius

Martynas Zajarskas

Serviso darbų koordinatorius
+370 635 00005
servisas@specagra.lt

Transportas

Egidijus Tauteris

Logistikos koordinatorius/sandėlininkas
+370 618 37511
transportas@specagra.lt

Naudota technika

Marius Tamulionis

Marius Tamulionis

Vadybininkas

Traktorių bei kitos technikos nuoma

+370 656 50252

nuoma@specagra.lt

Turite klausimų? Rašykite mums: