fbpx
N 280

Standartinė įranga:

  • kėbulo skląstis
  • vertikalus adapteris 4 rotorių
  • kopėčios
  • 40 mm prikabinimo sijos kilpa
  • darbinis velenas
  • 2-jų kontūrų pneumatiniai stabdžiai
  • ratai 400/600-17 (N280 bei N280/1 modeliams)
  • ratai 500/50-17 (N280/2 modeliui)
  • 2 sekcijų hidrauika
  • pakišos po ratais

Papildoma įranga:

  • mėšlo mėtymo krypties deflektoriai
  • hidrauliniai stabdžiai
  • automatinis reguliuojamas stabdžių kranas ALB
  • ratai 500/50-17
  • purvasaugiai
  • plataus kampo kardaninis velenas
  • elekrtinis transporterio valdymas
  • nestandartinė spalva (standartinė raudona)
Techniniai duomenysN280N280/1N280/2
Keliamoji galia [kg]6000800010000
Kėbulo talpa [m³]8.078.910.8
Ilgis [mm]669666967100
Plotis [mm]235023502350
Aukštis [mm]268028002790
Kėbulo ilgis [mm]412041204620
Kėbulo plotis [mm]196019601960
Kėbulo aukštis [mm]1000 (500+500)1100 (500+600)1200 (600+600)
Pakrovimo aukštis [mm]215022502350
Svoris [kg]328034603660
Adapterisvertikalus su 4 išmetimo velenaisvertikalus su 4 išmetimo velenaisvertikalus su 4 išmetimo velenais
Išbarstymo plotis [mm]8000-120008000-120008000-12000

Galerija