fbpx
Kratytuvas METAL-FACH N 276 FALCON

Standartinė įranga:

  • kėbulo skląstis
  • vertikalus adapteris 2 rotorių
  • kopėčios
  • Ø50 mm fiksuota prikabinimo sijos kilpa
  • 2-jų kontūrų pneumatiniai stabdžiai
  • ratai 480/70 R30
  • kardaninis velenas
  • 3 sekcijų hidraulika
  • mechaninė pastatymo koja

Papildoma įranga:

  • papildomi bortai 400 mm (tinkliniai)
  • papildomi bortai 600 mm (tinkliniai)
  • sustiprintas vertikalus adapteris 2 rotorių
  • deflektoriai
  • hidraulinė pastatymo koja
  • prikabinimo sijos kilpa sukiojama Ø50 mm diametro
  • prikabinimas burbulinis K80
  • ratai 580/70 R38
  • hidrauliniai stabdžiai
  • plataus kampo kardaninis velenas
  • elektrinis transporterio valdymas
  • nestandartinė spalva (standartinė raudona)
Techniniai duomenysN276/1N276
Keliamoji galia [kg]60008000
Kėbulo talpa [m³]7.79.5
Ilgis [mm]77007700
Plotis [mm]25802580
Aukštis [mm]29703140
Kėbulo ilgis [mm]47254725
Kėbulo plotis [mm]1500-19001500-1950
Kėbulo aukštis [mm]10001200
Pakrovimo aukštis [mm]22902490
Reikalinga traktoriaus galia [A.G]8590
Adapterisvertikalus su 2 išmetimo velenaisvertikalus su 2 išmetimo velenais
Išbarstymo plotis [mm]8000-120008000-12000

Galerija