fbpx
Kratytuvas METAL-FACH N 272 VIKING

Standartinė įranga:

  • kėbulo skląstis
  • vertikalus adapteris 2 rotorių
  • deflektoriai
  • kopėčios
  •  Ø50 mm fiksuota prikabinimo sijos kilpa
  • darbinis velenas
  • 2-jų kontūrų pneumatiniai stabdžiai
  • ratai 550/60-22,5
  • 5 sekcijų hidraulika

Papildoma įranga:

  • papildomi bortai hidrauliškai pakeliami 500 mm
  • Adapteris (su dviem horizontaliais rotoriais)
  • vairuojama ašis (N272/6 VIKING 18 t.)
  • hidrauliniai stabdžiai
  • hidrauliniai-pneumatiniai stabdžiai
  • automatinis reguliuojamas stabdžių kranas ALB
  • ratai 600/55-22,5
  • ratai 650/55-26,5 (N 272/6 VIKING 18 t.)
  • ratai 710/45-22,5 (N 272/3 VIKING 14 t.)
  • prikabinimo sijos kilpa sukiojama Ø50 mm diametro
  • prikabinimas burbulinis K80
  • apsauginis rėmas (juostos) po kratytuvu
  • svarstyklės su valdymo sistema
  • plataus kampo kardaninis velenas
  • 4 sekcijų hidraulika
  • sistema su elektromagnetais kratytuvo išbarstymui su svarstyklėmis
  • elektrinis grindų valdymas
  • nestandartinė spalva (standartinė raudona)
Techniniai duomenysN272/3N272/6
Keliamoji galia [kg]1400018000
Kėbulo talpa [m³]13.413.4
Ilgis [mm]79257925
Plotis [mm]25502550
Aukštis [mm]33903445
Kėbulo ilgis [mm]50005000
Kėbulo plotis [mm]20002000
Kėbulo aukštis [mm]13501350
Pakrovimo aukštis [mm]28702925
Svoris [kg]65807680
Adapterisvertikalus su 2 išmetimo velenaisvertikalus su 2 išmetimo velenais
Išbarstymo plotis [mm]8000-120008000-12000

Galerija