fbpx
Kratytuvas METAL-FACH N 272 TAURUS

Standartinė įranga:

  • kėbulo skląstis
  • vertikalus adapteris 2 arba 4 rotorių
  • kopėčios
  • Ø50 mm prikabinimo sijos kilpa
  • darbinis velenas
  • 2-jų kontūrų pneumatiniai stabdžiai
  • ratai 550/60-22,5
  • 4 sekcijų hidraulika

Papildoma įranga:

  • papildomi bortai 500 mm
  • papildomi bortai 500 mm (tinkliniai)
  • papildomi bortai 800 mm (tinkliniai)
  • adapteris (dviem horizontaliais sraigtais)
  • hidrauliniai stabdžiai
  • hidrauliniai-pneumatiniai stabdžiai
  • automatinis reguliuojamas stabdžių kranas ALB
  • ratai 600/50-22,5
  • prikabinimo sijos kilpa sukiojama Ø50 mm
  • prikabinimas burbulinis K80
  • plataus kampo kardaninis velenas
  • paskirstytojo valdymas (vienos sekcijos hidraulika)
  • elektrinis transporterio valdymas
  • nestandartinė spalva (standartinė raudona)
Techniniai duomenysN272/1N272/2
Keliamoji galia [kg]1200014000
Kėbulo talpa [m³]12.613.8
Ilgis [mm]79007900
Plotis [mm]25452545
Aukštis [mm]33303450
Kėbulo ilgis [mm]50005000
Kėbulo plotis [mm]20002000
Kėbulo aukštis [mm]12801400
Pakrovimo aukštis [mm]27902910
Svoris [kg]59206160
Adapterisvertikalus su 2 išmetimo velenaisvertikalus su 2 išmetimo velenais
Išbarstymo plotis [mm]8000-120008000-12000