fbpx
N 267

Standartinė įranga:

  • borto užbaigimas – medinė juosta
  • kėbulo skląstis
  • vertikalus adapteris 4 velenų
  • kopėčios
  • darbinis velenas
  • ratai 400/60-15,5 – N267/1
  • ratai 500/50-17 PR – N267
  • vieno kontūro pneumatiniai stabdžiai
  • 2 sekcijų hidraulika

Papildoma įranga:

  • papildomi bortai 500 mm – pilni
  • papildomi bortai 500 mm – tinkliniai
  • vertikalūs adapteriai 2 velenų (N276; N276/2)
  • deflektoriai (galinės mentelės)
  • hidrauliniai stabdžiai
  • 2-jų kontūrų pneumatiniai stabdžiai
  • automatinis reguliuojamas stabdžių kranas ALB
  • ratai 500/50-17 (modeliui N 267/1)
  • prikabinimo sijos kilpa Ø50 mm
  • prikabinimas burbulinis K80
  • plataus kampo kardaninis velenas
  • elekrtinis transporterio valdymas
  • paskirstytojo valdymas (vienos sekcijos hidraulika)
  • nestandartinė spalva (standartinė raudona)
Techniniai duomenysN267/1N267N267/2
Keliamoji galia [kg]6000800010000
Kėbulo talpa [m³]5.89.210.4
Ilgis [mm]593064376437
Plotis [mm]236524202420
Aukštis [mm]270028002800
Kėbulo ilgis [mm]360040004000
Kėbulo plotis [mm]200020002000
Kėbulo aukštis [mm]80011501300
Pakrovimo aukštis [mm]213525202575
Svoris [kg]315034004000
Adapterisvertikalus su 4 išmetimo velenaisvertikalus su 4 išmetimo velenaisvertikalus su 4 išmetimo velenais
Išbarstymo plotis [mm]8000-120008000-120008000-12000