fbpx
Puspriekabė METAL – FACH T730

Standartinė įranga:

  • Bortų centrinio užrakto sistema;
  • Sklendė su lataku galiniame borte;
  • Kopėtėlės;
  • Prikabinimo adapteris;
  • Prikabinimo sijos kilpa Ø40 mm;
  • Hidraulinė pastatymo koja;
  • Antros priekabos hidraulinė ir elektrinė instaliacija;
  • Rankinis stovėjimo stabdys;
  • 2-jų kontūrų pneumatiniai stabdžiai;
  • Ratai 385/65 R22,5;
  • Pakišos po ratais;
  • Purvasaugiai (plastikiniai).

Papildoma įranga:

  • Papildomi bortai su gumine apsauga 500 mm (T730/1, T730/2);
  • Bortai 500 mm T 730/2 (vietoje 600 mm);
  • Papildomi bortai su gumine apsauga 500 mm (kai bortai 600 mm, T730/2);
  • Papildomi bortai su gumine apsauga 800 mm (T730/3);
  • Bortai 800 mm T 730/3 (vietoje 600 mm);
  • Papildomi bortai su gumine apsauga 600 mm (kai bortai 800 mm);
  • Galinio borto hidraulinis užraktas T730/3 (kai bortai 600+800 mm);
  • Galinio borto hidraulinis užraktas T730/3 (kai bortai 800+600 mm);
  • Papildomi bortai 350 mm (tinkliniai);
  • Papildomi bortai 500 mm (tinkliniai);
  • Bortų prispaudimo spyruoklės;
  • Gabaritinės šviesos;
  • Tentas su tvirtinimu;
  • Darbinė aikštelė;
  • Prikabinimo sijos kilpa Ø50 mm;
  • Prikabinimo sijos kilpa K80;
  • Automatinis galinis kablys;
  • Hidrauliniai stabdžiai;
  • Automatinis reguliuojamas stabdžių kranas ALB;
  • Naujos padangos 385/65 R22,5;
  • Ratai 400/55-22,5;
  • Atsarginis ratas 385/65 R22,5 (nauja padanga);
  • Atsarginis ratas 385/65 R22,5 (restauruota padanga);
  • Apsauginis rėmas (juostos) po priekaba;
  • Nestandartinė spalva (standartinė raudona).
Techniniai duomenysT730/1T730/2T730/3
Keliamoji galia [kg]80001000012000
Ilgis [mm]6482-68926482-68926482-6892
Plotis [mm]255025502550
Aukštis [mm]1200-40001200-40001200-4000
Kėbulo ilgis [mm]450045004500
Kėbulo plotis [mm]242024202420
Kėbulo aukštis [mm]500600600
Kėbulo aukštis nuo žemės [mm]129012901290
Svoris [kg]380039004000
Talpa [m³]5.46.56.5
Išvertimas [38°]tripusistripusistripusis

Galerija