fbpx
Priekaba METAL – FACH T711

Standartinė įranga:

  • Bortų centrinio užrakto sistema;
  • Sklendė su lataku galiniame borte;
  • Kopėtėlės;
  • Prikabinimo sijos tipas V 2000;
  • Prikabinimo sijos kilpa Ø40 mm;
  • Antros priekabos hidraulinė ir elektrinė instaliacija;
  • 2-jų kontūrų pneumatiniai stabdžiai;
  • Ratai 385/65 R22,5;
  • Pakišos po ratais;
  • Purvasaugiai (plastikiniai).

Papildoma įranga:

  • Papildomi bortai su gumine apsauga 500 mm (T711/1, T711/2);
  • Bortai 500 mm T 711/2 (vietoje 600 mm)
  • Papildomi bortai su gumine apsauga 500 mm (kai bortai 600 mm, T711/2);
  • Papildomi bortai su gumine apsauga 800 mm (T711/3);
  • Bortai 800 mm T 711/3 (vietoje 600 mm);
  • Papildomi bortai su gumine apsauga 600 mm (kai bortai 800 mm);
  • Galinio borto hidraulinis užraktas T711/3 (kai bortai 600+800 mm);
  • Galinio borto hidraulinis užraktas T711/3 (kai bortai 800+600 mm);
  • Papildomi bortai 350 mm (tinkliniai);
  • Papildomi bortai 500 mm (tinkliniai);
  • Bortų prispaudimo spyruoklės;
  • Gabaritinės šviesos;
  • Tentas su tvirtinimu;
  • Darbinė aikštelė;
  • Prailginta prikabinimo sija V tipo 2000;
  • Prailginta prikabinimo sija V tipo 2200;
  • Prikabinimo sija Y tipo 2100;
  • Prailginta prikabinimo sija Y tipo 2350;
  • Prikabinimo sijos Y tipo kilpa Ø50 mm;
  • Automatinis galinis kablys;
  • Hidrauliniai stabdžiai;
  • Automatinis reguliuojamas stabdžių kranas ALB;
  • Naujos padangos 385/65 R22,5;
  • Ratai 400/55-22,5 (T711/2; T711/3);
  • Ratai 445/45R19,5;
  • Atsarginio rato tvirtinimas su keltuvu;
  • Atsarginis ratas 385/65 R22,5 (nauja padanga);
  • Atsarginis ratas 385/65 R22,5 (restauruota padanga);
  • Atsarginis ratas 400/55-22,5 (T711/2; T711/3);
  • Atsarginis ratas 445/45R19,5;
  • Apsauginis rėmas (juostos) po priekaba;
  • Nestandartinė spalva (standartinė raudona).
Techniniai duomenysT711/1T711/2T711/3
Keliamoji galia [kg]80001000012000
Ilgis [mm]6580-71406580-71406580-7140
Plotis [mm]255025502550
Aukštis [mm]1300-40001300-40001300-4000
Kėbulo ilgis [mm]451045104510
Kėbulo plotis [mm]241024102410
Kėbulo aukštis [mm]500600600
Kėbulo aukštis nuo žemės [mm]130013001300
Svoris [kg]380039004000
Talpa [m³]5.46.56.5
Išvertimas [38°]tripusistripusistripusis

Galerija