fbpx
Priekaba METAL – FACH T710

Standartinė įranga:

  • Bortų centrinio užrakto sistema;
  • Sklendė su lataku galiniame borte;
  • Kopėtėlės;
  • Prikabinimo sija tipas V 2000;
  • Prikabinimo sijos kilpa Ø40 mm;
  • Antros priekabos hidraulinė ir elektrinė instaliacija;
  • Vieno kontūro pneumatiniai stabdžiai;
  • Ratai 11,5/80-15,3 – (T710/1), 12,5/80-15,3 – (T710/2);
  • Pakišos po ratais;
  • Purvasaugiai (plastikiniai).

Papildoma įranga:

  • Papildomi bortai 500 mm ;
  • Papildomi bortai 500 mm (tinkliniai);
  • Tentas su tvirtinimu;
  • Darbinė aikštelė;
  • Prailginta prikabinimo sija V tipo 2000;
  • Prailginta prikabinimo sija V tipo 2200;
  • Prikabinimo sija Y tipo 2100;
  • Prailginta prikabinimo sija Y tipo 2350;
  • Prailgintos prikabinimo sijos Y tipo kilpa Ø50 mm;
  • 2-jų kontūrų pneumatiniai stabdžiai;
  • Hidrauliniai stabdžiai;
  • Automatinis reguliuojamas stabdžių kranas ALB;
  • Ratai 12,5/80-15,3 (T710/1);
  • Ratai 400/60-15,5 (T710/1, T710/2);
  • Atsarginio rato tvirtinimas su keltuvu;
  • Atsarginis ratas 11,5/80-15,3;
  • Atsarginis ratas 12,5/80-15,3;
  • Atsarginis ratas 400/60-15,5;
  • Gabaritinės šviesos;
  • Apsauginis rėmas (juostos) po priekaba;
  • Nestandartinė spalva (standartinė raudona).
Techniniai duomenysT710/1T710/2
Keliamoji galia [kg]60008000
Ilgis [mm]67506750
Plotis [mm]23002300
Aukštis [mm]1650-40001650-4000
Kėbulo ilgis [mm]4180-43804180-4380
Kėbulo plotis [mm]20802080
Kėbulo aukštis [mm]500600
Kėbulo aukštis nuo žemės [mm]11501295
Svoris [kg]23502550
Talpa [m³]4.55.3
Talpa su paaukštinimais [m³]99.8
Išvertimas [38°]tripusistripusis

Galerija