fbpx
Kultivatorius ATLAS II P / II HP

STANDARTINĖ KOMPLEKTACIJA

  • Šarnyrinė prikabinimo sija (825/965-36 mm)
  • Priekinė lyginimo lenta
  • Traktoriaus vėžių purentuvai (ATLAS II P/II HP)
  • Priekinis styginis volas (diametras 400 mm)
  • Dviejų eilių spyruokliniai noragai SX
  • Mechaninis noragų gylio reguliavimas
  • Užlyginimo lenta
  • Dvigubas metalinis „dantytas“ volas (diametras 400/400 mm)
  • Galinė dantyta užlyginimo lenta (spyruoklinis spaudimas)
  • Važiuoklė : ratai 360/65-16 (be stabdžių) ATLAS II P3-4 / ATLAS II HP4
  • Važiuoklė : ratai 480/45/17 (oriniai stabdžiai) ATLAS II 6/8
  • Važiuoklė : ratai 480/45/17 (be stabdžių) ATLAS II HP 5
  • Nelankstomas rėmas ATLAS II 3/4
  • Sulankstomas hidrauliškai transportavimui ATLAS HP
  • Hidraulinis transportavimo užraktas ATLAS HP
  • Transportavimo plotis 3 m.

PAPILDOMA KOMPLEKTACIJA

  • Dviejų eilių SZ noragų sekcija
  • Keturių eilių SV noragų sekcija
  • Trijų eilių SE noragų sekcija
  • Hidraulinis noragų gylio reguliavimas
  • Segmentinė hidrauliškai reguliuojama priekinė lyginimo lenta
  • Banguotų diskų sekcija D vietoje priekinės lyginimo lentos
  • Prikabinimas su 40 mm kilpa ( be stabdžių)
  • Prikabinimas su 40 mm kilpa (su oriniais stabdžiais)
  • Standartininis prikabinimas su oriniais stabdžiais
  • Pakaba sėjamajai
  • Galiniai dvigubi crosskill volai (diametras 400/400mm)
  • Galinis styginis volas 300 mm vietoje galinės užlyginimo lentos ( tik su crosskill volais)
  • Transportavimo žibintai
ATLAS IIP 3P 4HP 4HP 5HP6HP 8
Masė(kg)225026003200375044505700
Galia (AG)80-110100-130120-160140-180170-210190-230
Noragų sk.(SX arba SZ)121616202432
Noragų sk.(SV)304040546494
Noragų sk(SE)202626324054
Darbinis gylis (cm)121212121212