fbpx
Skutikas KOS H

Standartinė komplektacija:

  • Pakabinimo ašis ø70-825/ø36 mm;
  • Dvi eilės noragu su nuimamais sparneliais KX;
  • Reguliuojamos lyginimo – vertimo lėkštės 460 mm;
  • Vamzdinis volas diametru 500mm;
  • Laipsniškai reguliuojamas dirbimo gylis per volą;
  • Sulankstomas hidrauliškai;
  • Darbinis rekomenduojamas gylis 15 cm;
  • Spaudimas vieno norago į dirvą 320 kg.

  Papildoma komplektacija:

  • Transportavimo šviesos;
  • Prikabinimo mechanizmas (vežimėlis)ratai- 480/45-17, šarnyrinio dišlio ilgis 2000 mm;
  • Priekiniai atraminiai ratai (versija 4,5 ir 6);
  • Prikabinimo kilpa vietoje šarnyrinio dišlio (Hitch ø40 mm ir Hitch ø50 mm);
  • Pasirinktinai volai;
  • Smulkinimo- maišymo dviejų eilių diskų komplektas (su guminiais amortizatoriais).
Modelis KOS H3,7H4,5H5,4H6H    
Masė su spyruokline apsauga (kg)2350256029503080
Masė su varžtine apsauga (kg)1830208023702530
Reikalinga galia su sp. apsauga (kg)140-180170-220200-260200-260
Reikalinga galia su varžt. apsauga (kg)130-160140-190160-200160-200
Noragų sk. (vnt)10121414
Atstumas iki rėmo (cm)80808080
Atstumas tarp eilių (cm)80808080
Atstumas tarp noragų (cm)41414146