Trąšos Orcal

Organinės – mineralinės trąšos su aktyviu kalcio hidratu.

Geriausias maistinių medžiagų pasiekiamumas augalams yra tuo metu, kai dirvožemio pH yra 6,5-6,8 (pvz. dobilų auginimas, liucernos 7,4). Mažo dirvožemio rūgštingumo sąlygomis (žemiau 6,5) ženkliai sumažėja kai kurių maistinių medžiagų pasisavinimas, tame tarpe azoto ir fosforo. Rūgštus dirvožemis ir anaerobinės sąlygos yra svarbiausios azoto sumažėjimo dirvožemyje priežastys.

PH reguliavimas prisideda prie geresnio dirvožemio prisotinimo oru, geresnio augalų azoto pasisavinimo amonio forma bei bakterijų, jungiančių laisvą azotą su oru, vystymąsi. pH padidinimas sukelia laipsnišką judriojo fosforo pasisavinimą, tuo pačiu padidina jo panaudojimą iš trąšų ir dirvožemio.

Kai augalai geriau panaudoja maistines medžiagas, tuomet yra mažesnė rizika jas prarasti. Be vandens ir tinkamos dirvožemio pH vertės nėra galimybės pasiekti gero derliaus!

Panaudojimas: ariant (rudenį, pavasarį), papildomas tręšimas (vasariniai ir žieminiai pasėliai), sodai, žalieji plotai. Ypač naudingas auginant rapsus, kviečius ir kukurūzus, naudojant pievose, ganyklose ir liucernai - rudenį, pavasarį ir tarp pjovimų. Trąšos gerai tinka sode, daržovių, kokybiško tabako, salyklinių miežių ir kviečių speltos plantacijose. Labai gerai aprūpina žieminius rapsus ir javus po įnoringos žiemos. Stimuliuoja augalus dinamiškai vegetacijai. Kukurūzų ir cukrinių burokų augintojai laukus dažniausiai tręšia pavasarį prieš sėją, laukų apdirbimą agregatu arba iš karto po sudygimo, todėl gaunami geri rezultatai.

Veiksminga dirvožemio pH kontrolė. Padidina dirvožemio pH, poveikis matomas jau prie pirmo pasėlio.

Tinkamai sureguliuotas dirvožemio pH padeda padidinti derlių, todėl nėra būtinybės naudoti kitų neekologiškų trąšų, o tai sumažina auginimo sąnaudas. Ūkininkai, kurie naudoja OrCal® trąšas, patvirtina derliaus kokybės ir kiekio iš hektaro padidėjimo faktą, įvedant tiksliojo ūkininkavimo principus.

  • Trąšų sudėtyje yra aktyvus kalcio hidratas, kuris per trumpą laiką saugiai ir ilgam padidina labai rūgštaus dirvožemio pH vertę iki 6,5-6,8 pH (7,4 pH žolės su dobilais, liucernos) prie šaknų, taip skatina efektyvesnę mineralizacijos bei azoto kaitos proceso eigą.
  • Saugo dirvožemį, kad į jį nepatektų puvimo bakterijos arba metano fermentacijos bakterijos, kurios yra pavojingos dirvožemio bakterijoms, taip pat saugo dirvožemį nuo grybelio atsiradimo.
  • Trąšų sudėtyje yra nemažas organinių medžiagų kiekis, kurios biostimuliuoja augalų augimą, šaknų sistemos vystymąsi (ypač šaknų plaukelių), tręšia dirvožemį, padidina sliekų kiekį ir žymiai pagerina derlių.
  • Trąšų gamyba iš gyvūninės kilmės šalutinių produktų atitinka galiojančią direktyvą 2008/98/EB. OrCal® yra visiškai saugios dirvožemiui, augalams ir aplinkai, o tai patvirtina daugybės laukuose atliktų bandymų rezultatai.
  • Pagal Instituto Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa, esančio Pulavuose tyrimus, dėl trąšų augalų biomasės augimas padidėja nuo 20-40% bei baltymų kiekis javų grūduose padidėja apie 30%.

.
 


Trąšos Orcal
Trąšos Orcal
Gintaras Balilionis
Pardavimų skyriaus vadovas
+370 618 77996
[email protected]
Rolandas Karalevičius
Vadybininkas
+370 655 55946
[email protected]
Vilmantas Gaubis
Vadybininkas
+370 695 53777
[email protected]
Marius Velaniškis
Vadybininkas
+370 612 00901
[email protected]ecagra.lt
Marius Giedraitis
Vadybininkas
+370 655 98498
[email protected]
Vytautas Dirgėla
Vadybininkas
+370 67623288
[email protected]