Technika

Traktoriai bei žemės ūkio technika

ZETOR reprezentuoja tradiciją, kokybę ir įperkamus produktus bei paslaugas. Prekės ženklo filosofija yra lojalumas klientams, įsiklausymas į jų poreikius, inovatyvumas ir asortimento plėtra. ZETOR jau 70 metų asocijuojasi su efektyvumu, patvarumu ir bendra nuosavybės kaina. Šios savybės tapo pagrindine prekės ženklo atrama.

  

+++ ++-  
           

Efektyvumas

 

Patvarumas

Ekonomiškumas

Traktorių ZETOR galią galima iki galo išnaudoti dėl struktūriškai geriausios variklio efektyvumo ir traktoriaus svorio kombinacijos.

Maksimalus susitelkimas į paprastą, apgalvotą ir tikslingą konstrukciją lemia ZETOR traktorių patikimumą ir ilgaamžiškumą. Koja kojon su paprasta technine priežiūra ir greitu aptarnavimu.

Traktorių ZETOR darbo sąnaudos beveik nepralenkiamos. Traktoriai sunaudoja mažai degalų, o jų atsarginių dalių kainos labai prieinamos.

 

Daugiau nei 1,3 milijono patenkintų klientų visame pasaulyje.

Nuo traktorių ZETOR gamybos pradžios 1946 m. buvo pagaminta ir eksportuota į daugiau nei 90 šalių visame pasaulyje daugiau 1,3 milijono traktorių ZETOR.

 

Kuriami ir gaminami Europos širdyje

Traktorių ZETOR ir variklių gamybos bazė sukoncentruota Europos širdyje. Jų kūrimo ir gamybos centras Čekijos Respublikoje prisideda prie maksimalios siūlomų produktų kokybės ir leidžia plėtoti inovacijas toje pačioje vietoje.

 

Nuosava tradicinių dyzelinių variklių ir pavarų dėžių gamyba

ZETOR tiekia į pasaulinę rinką ne tik iki galo surinktus ūkinius traktorius, bet ir dalinius komponentus, naudojamus konstruojant kitas mašinas.

 

Daugiau www.zetor.lt

 

Technika
Technika
Gintaras Balilionis
Pardavimų skyriaus vadovas
+370 618 77996
gintaras@specagra.lt
Vilmantas Gaubis
Vadybininkas
+370 695 53777
vilmantas.gaubis@specagra.lt
Marius Velaniškis
Vadybininkas
+370 612 00901
marius@specagra.lt
Vytautas Dirgėla
Vadybininkas
+370 67623288
vytautas.dirgela@specagra.lt