ZETOR naujienos

Parodos AHROTECHNICA 2017 dalyviai turi galimybė pirmieji susipažinti su dviem naujais ZETOR modeliais - UTILIX ir HORTUS

Naujųjų UTILIX traktorių šerdis yra keturių cilindrų variklis. UTILIX HT 45 galia yra 43 AG, o UTILIX HT 55 - 49 AG. Varikliai atitinka STAGE IIIA išmetamųjų teršalų standartą.

Traktoriuose yra trijų greičių hidrostatinė transmisija, leidžianti operatoriui valdyti traktoriaus greitį su dviem akseleratoriaus pedalais ir vienu stabdžių pedalu. Didžiausias traktoriaus greitis - 30 km/val. Šlapių stabdžių sistema užtikrina saugumą bei atitinka griežčiausius saugos standartus.

Traktoriaus hidraulinėje sistemoje yra du alyvos siurbliai, kurių bendras srautas yra 52  l/min arba 56 l/min. Tokio greičio pakanka darbui su frontaliniais krautuvais ir kitais priedais. Siekiant padidinti operatoriaus komfortą, standartinėje įrangoje yra oro kondicionierius. 

HORTUS traktorius turi keturių cilindrų, 67 AG variklį,  atitinkanti STAGE IIIB emisijos standartą. Traktoriuje sumontuota mechaninė transmisija su 24 priekinėmis ir 24 atbulinės eigos pavaromis. HORTUS HS modelis papildomai aprūpintas "Power Shuttle", t. y. reversiniu,  galinčiu keisti kryptį net esant apkrovai.

Didžiausias traktoriaus greitis 40 km/val. Šlapių stabdžių sistema. Du alyvos siurbliai užtikrina hidraulinę sistemą su 60 l/min. Šis traktorius taip pat aprūpintas oro kondicionieriumi.