Atsarginės dalys


 

           

Modestas Miliškevičius

Atsarginių dalių skyriaus vadovas

+370 684 43875

modestas@specagra.lt

             Atsarginės dalys

 

 

 

           

Virginijus Adomaitis

Padalinio vadovas

+370 682 24648

virginijus@specagra.lt

 

 

Marius Butėnas

Vadybininkas

+370 616 26108

marius.butenas@specagra.lt

Atsarginės dalys
          

Petras Trinskis

Atsarginių dalių vadybininkas

+370 630 06060

petras@specagra.lt

                     Atsarginės dalys


          

Aurimas Augulis

Pardavimo konsultantas

+370 690 00003

aurimas.augulis@specagra.lt

                      ZETOR atsarginės dalys

          

Donatas Margis

Pardavėjas - konsultantas

+370 616 51131

donatas.margis@specagra.lt

                      UNIA group atsarginės dalys

Vilius Butautas

Pardavėjas - konsultantas

+370 620 17803

vilius.butautas@specagra.lt
 Hidraulikos skyrius

 

 

 

 

 


 

 

Benas Simoliūnas

Pardavėjas - konsultantas

+370 620 17803

benas.simoliunas@specagra.lt

 

Hidraulikos skyrius