Pašarų transporteriai 

Dvigubas diržinis pašarų transporteris

Viengubas diržinis pašarų transporteris

 

 

Automatizuotas šėrimo sprendimas, taupantis vietą, darbo jėgą ir finansinius kaštus

CK Industries, prancūzų gamintojo 40 metų tobulinta automatinio galvijų šėrimo technologija, pasižyminti išbaigtumu ir ilgaamžiškumu. Aktualus ūkininkams taupantiems vietą, pašarus, darbo bei finansinius kaštus.

Siauras šėrimo transporteris taupo statomos  arba renovuojamos karvidės kaštus, paliekama daug daugiau vietos papildomoms guoliavietėms arba kitai įrangai. CK – industries tikslingai projektuotas  šėrimo transporteris karvėms užtikrina lengvesni, tolygų, nuolatinį bei higienišką galvijų šėrimą dėl foto sensorių sistemos ir atliekamų pašarų grąžinimo. Galite atsisveikinti su rankiniu darbu  - pašarų padavimas vyksta tiesiai į transporterį iš pašarų maišytuvo - dalytuvo!

http://inx.lv/g0g


Remiantis straipsnio “Pastato renovacija: bandos padidinimas išgelbėjo nuo bankroto” informacija publikuota 2017 m. rugsėjį prancūzų laikraštyje « L’eleveur laitier » tiražu 20 000 egzempliorių.

   

 Pastato renovacija: bandos padidinimas išgelbėjo nuo bankroto

Dėka dvigubo šėrimo transporterio sumontuoto vietoj anksčiau buvusio plataus šėrimo tako ir padidinus trečdaliu pastato plotą, ūkininkas padvigubino laikomos bandos skaičių. Ūkininkas paskaičiavo, kad iš buvusio 700 m² tvarto tapo 963 m². Senasis pastatas buvo 35 x 20 metrų, su 60 gulimų vietų ir 50 šėrimo grotų vietų (t.y. apie 35 metrai šėrimo grotų). O naujasis pastatas su 100 guoliaviečių ir 76 metrais šėrimo grotų. Ūkininko paskaičiavimais, diegdamas šėrimo transporterį, kaip karvidės renovaciją, jis sutaupė apie 12 000 eurų, lyginant su skaičiuojamais kito renovacijos būdo kaštais esamoje fermoje. Ir tai šį ūkį išgelbėjo nuo bankroto.

 


   Tarptautinėje žemės ūkio parodoje "Ką pasėsi... 2019" diržinis pašarų transporteris apdovanotas medaliu : http://inx.lv/g09

  Gyvas pokalbis apie diržinį pašarų transporterį laidos "Kaimo akademija" reportaže (nuo 7 min.) :

   http://inx.lv/g0C

  Tinklaraščio "Mano ūkis" straipsnyje pabrėžiami diržinio transportelio privalumai ir naudingumas :

   http://inx.lv/g02

 Dvigubas diržinis pašarų transporteris

Prekės kodas: 200005142467

Kaina nenurodyta

Viengubas diržinis pašarų transporteris

Prekės kodas: 200005142466

Kaina nenurodyta

Puslapiai: 1
Pašarų transporteriai
Pašarų transporteriai
Toma Valiulytė
Baltijos šalys
+370 655 77627
toma@specagra.lt
Darius Dervinis
Šiaurės Rytų Lietuvos regionai
+370 656 68164
darius.dervinis@specagra.lt
Arūnas Pakalniškis
Vakarų Lietuvos regionas
+370 615 15741
arunas.pakalniskis@specagra.lt