Stacionarios srautinės džiovyklos

Tikslas

Srautinio veikimo džiovyklos yra naudojamos visų grūdų, rapsų, kukurūzų ir saulėgrąžų džiovinimui. Jos diegiamos ūkiuose, kuriuose atlieka efektyvų ir saugų grūdų drėgmės sumažinimą ir paruošimą tolimesniam saugojimui. Įdiegtas techninis sprendimas duoda ženklią ekonominę grąžą.

Veikimo principas

Visas džiovinimo procesas skirstomas į tris etapus: užkrovimas ir pirmosios porcijos džiovinimas, srautinio rėžimo džiovinimas ir paskutinės porcijos džiovinimas bei iškrovimas. Grūdai, skirti džiovinimui, užkraunami į džiovyklą. Grūdai užpildo džiovinimo segmentus ir kompensacinę užpylimo talpas, sukurdami grūdų koloną. Degimo kameroje pašildytas oras yra ištraukiamas arba įpučiamas ventiliatriaus. Oras pasiekia jį per oro padavimo kanalą. Oras, eidamas per grūdus, juos šildo, taip džiovindamas juos. Džiovinimo segmentuose esantys kanalai atlieka džiovinimo procesą ir iš jų išeina jau atvėsęs drėgnas oras. Toks džioovinimas vyksta visuose džiovinimo segmentuose. Džiovyklos apačioje yra sumontuoti vėsinimo segmentai, kuriuose paduodamas vėsus oras, skirtas grūdų atvėsinimui.

Grūdų cirkuliacija užtikrinama išoriniu grūdų transportavimo įrenginiu - kaušiniiu transporteriu. Procesui vykstant srautiniu rėžimu, grūdų cirkuliacijai naudotas transporteris tampa grūdų padavimo transporteriu, o papildomas transporteris (dažniausiai kaušinis elevatorius) - grūdų iškrovimo.


Stacionarios srautinės džiovyklos
Stacionarios srautinės džiovyklos
Gintaras Balilionis
Pardavimų vadovas
+370 618 77996
gintaras@specagra.lt