Stacionarios porcijinės džiovyklos

Tikslas

Porcijinio veikimo džiovyklos yra naudojamos visų grūdų, rapsų, kukurūzų ir saulėgrąžų džiovinimui. Jos diegiamos ūkiuose, kuriuose atlieka efektyvų ir saugų grūdų drėgmės sumažinimą ir paruošimą tolimesniam saugojimui. Įdiegtas techninis sprendimas duoda ženklią ekonominę grąžą.

Veikimo principas

Visas džiovinimo procesas skirstomas į keturis etapus: užkrovimas, džiovinimas, vėdinimas ir iškrovimas iš grūdų džiovyklos. Grūdai, skirti džiovinimui, užkraunami į džiovyklą. Grūdai užpildo džiovinimo segmentus ir kompensacinę užpylimo talpas, sukurdami grūdų koloną. Degimo kameroje pašildytas oras yra ištraukiamas arba įpučiamas ventiliatriaus. Oras pasiekia jį per oro padavimo kanalą. Oras, eidamas per grūdus, juos šildo, taip džiovindamas juos. Džiovinimo segmentuose esantys kanalai atlieka džiovinimo procesą ir iš jų išeina jau atvėsęs drėgnas oras. Toks džioovinimas vyksta visuose džiovinimo segmentuose.

Grūdų cirkuliacija užtikrinama išoriniu grūdų transportavimo įrenginiu (pvz. Kaušiniiu transporteriu).Grūdų džiovykla S203P / OBI350

Prekės kodas: 48640

Kaina nenurodyta

Grūdų džiovykla S205P / OBI500

Prekės kodas: 90647

Kaina nenurodyta

Grūdų džiovykla S209P / OBI1000

Prekės kodas: 50147

Kaina nenurodyta

Puslapiai: 1
Stacionarios porcijinės džiovyklos
Stacionarios porcijinės džiovyklos
Gintaras Balilionis
Pardavimų vadovas
+370 618 77996
[email protected]