SP-2 ProjektasŠią idėją sugeneravome pagal paskutinių metų grūdų apdorojimo patirtį rinkoje t.y. dažnu atveju produkcijos pardavimas derliaus nuėmimo sezono metu yra pelningesnis nei tai atlikti po jo. Tačiau pagrindinė problema, vedusi ūkius nuostolių kryptimi, buvo neapdirbtos produkcijos pardavimas į priėmimo punktus ir nuoskaitos už produkcijos valymą ir džiovinimą.

Mūsų idėja, sąlyginai pavadinta SP-2, mūsų nuomone yra sprendimas, pritaikytas apdirbti produkciją tiksliai, naudojant efektyviai energetinius išteklius, bei mažinti darbo jėgos panaudojimą ūkyje. 

Projektuojant šią idėją, mes pasirinkome partnerius, kurie, mūsų manymu, yra savo srities specialistai. Šiuo atveju tai buvo mūsų partneriai iš Švedijos, kurių patirtis birių produktų džiovinime yra didelė. 

SP-2 privalumai:

  • Viso proceso valdymo paprastumas. 
  • Visa sistema valdoma iš vieno pulto.
  • Visa instaliuojama galia yra 6 kW t.y. pritaikyta naudoti nutolusiuose nuo elektros linijų taškuose, kurių įvado galia - 16A
  • Projektuojama sistema yra neglinima, ko pasekoje nėra aktualu esamos vietovės gruntinių vandenų lygmuo.
  • Užkrovimo transporteris yra tiesiogiai sujungtas su lopetėliniu grandikliniu vertikaliu transporteriu, ko pasekoje yra naudojamas tik vienas elektros galios šaltinis. Užkrovimo transporteris atjungiamas mechaniniu atskyrimo būdu.
  • Sąlyginai mažas aukštis leidžia įrengti šią džiovyklą mažose patalpose.

Trumpas aprašymas: Grūdai iš duobės sraigtiniu transporteriu patenka į lopetėlinį vertikalų elevatorių, iš kurio transportuojami į džiovyklą arba tolimesnį kelią. Pasirinkus kelią džiovinimui, lopetėlinis transporteris veiktų kaip cirkuliacinis maišymo transporteris. 

Pastaba. Jei džiovykla dirba, džiovinimo metu rekomenduojama išjungti užkrovimo transporterį. Šioje idėjoje numatytas atskiras transporterio atjungimas.

Džiovykla– SPECAGRA partneris (Švedija), 5,85 t (prie 750 kg/m³ tankio) talpos, 1-2 t/val. našumo, 82 kW šilumos generatorius, 2 kW el. galios poreikis.

Lopetėlinis elevatorius– SPECAGRA partneris (Švedija), 30 t/val (prie 750 kg/m³ tankio) našumo, ilgiai ir el. galios poreikis pagal projektą., 4 kW el. galios poreikis

 


SP-2 Projektas
SP-2 Projektas
Gintaras Balilionis
Pardavimų vadovas
+370 618 77996
gintaras@specagra.lt