Sandėliavimas

 

 

Bokštiniai grūdų sandėliai pagaminti iš aukštos klasės Švediško plieno. Unikaliu GALFAN sluoksniu yra padengtas kiekvienas standartinės komplektacijos elementas. Cinko ir aliuminio lydinys, kartu su retų žemės metalų (Lantano ir Cerio) priedu šiam gaminiui užtikrina keletą kartų didesnį patvarumą ir atsparumą korozijai nei rinkoje naudojamas galvanizuotas padengimas.

 

Visa tai charakterizuojama bokšto sienelįs stiprumu, dėka banguotos skardos lakšto - kiekvienas lenkimas stiprina gaminį ir didina atsparumą pašaliniams įlenkimams. Sandari konstrukcija apsaugo nuo vandens patekimo į bokšto vidų. Specialus sandariklis yra naudojamas lakštų sujungimui, o varžtinįs jungtys yra sujungiamos su poliuretaninėmis tarpinėmis. Unikalus sandarinimas užtikrinamas tokiu sienelių jungimu, naudojant varžtines jungtis.

Bokštiniai grūdų sandėliai yra komplektuojami su aktyvia ventiliavimo sistema, naudojant savaiminio ištraukimo ventiliatorių TURBOWENT, kuri užtikrina drėgmės ištraukimą ir kondensato susidarymą ant stogo.

    

 

  


Sandėliavimas
Sandėliavimas
Gintaras Balilionis
Pardavimų vadovas
+370 618 77996
gintaras@specagra.lt