Daugiau kontaktų

 

Gintaras Balilionis

 

Skyriaus vadovas

+370 618 77996  

gintaras@specagra.lt

 

 

 

Marius Velaniškis

Vadybininkas

+370 612 00901

marius@specagra.lt 

 

Regionai:

Panevėžys, Kupiškis, Biržai

Rolandas Karalevičius

Vadybininkas

+370 655 55946 

r.karalevicius@specagra.lt

 

Regionai:

Rokiškis, Anykščiai, Ukmergė, Širvintos, Zarasai, Utena, Molėtai, Visaginas, Ignalina, Švenčionys

Vilmantas Gaubis

Vadybininkas 

+370 695 53777

vilmantas.gaubis@specagra.lt 

 

Regionai:

Pasvalys, Pakruojis, Radviliškis,Raseiniai, Šiauliai, Kelmė, Joniškis, Akmenė

Gedas Pocius

Vadybininkas

+370 676 23288

gedas.pocius@specagra.lt

 

Regionai:

Skuodas, Kretinga, Klaipėda, Neringa, Palanga, Šilutė, Mažeikiai,

Plungė, Rietavas, Šilalė, Tauragė, Pagėgiai, Telšiai

Marius Giedraitis

Vadybininkas

+370 655 98498

marius.giedraitis@specagra.lt

 

Regionai:

Šakiai, Jurbarkas, Kaunas, Vilkaviškis, Marijampolė, Kazlų Rūda,

Prienai, Birštonas, Kalvarija, Lazdijai,  Alytus, Druskininkai

Kęstutis Kiela

Vadybininkas

+370 611 08006

 kestutis.kiela@specagra.lt 

 

Regionai:

Vilnius, Elektrėnai, Jonava, Kaišiadorys, Kėdainiai, Trakai, Šalčininkai, Varėna 

 

Rolandas Kirklys

Komercijos direktorius

+370 698 39411 

rolandas.kirklys@specagra.lt

 

 

 

Marina Petrova

Administratorė

+370 45 583848

marina@specagra.lt

 

 

 

Jovita Petrulienė

Buhalterė

+370 45 570541 

jovita@specagra.lt

 

 

 

 

Petras Trinskis

Atsarginių dalių vadybininkas

+370 630 06060

petras@specagra.lt

 

Atsarginės dalys

 

Aurimas Augulis

Pardavimo konsultantas

+370 690 00003

aurimas.augulis@specagra.lt

 

ZETOR atsarginės dalys

 

Donatas Margis

Pardavėjas - konsultantas

+370 616 51131

donatas.margis@specagra.lt

 

UNIA group atsarginės dalys

 

Andrius Jakusevičius

Pardavimų konsultantas

+370 613 97483

andrius@specagra.lt

 

Hidraulinių žarnų gamyba - jų komponentai

 

Modestas Miliškevičius

Atsarginių dalių skyriaus vadovas

+370 684 43875

modestas@specagra.lt

 

Atsarginės dalys

 

Marius Tamulionis

Skyriaus vadovas

+370 606 99300

marius.tamulionis@specagra.lt

 

 

Evaldas Černys                    

Serviso darbų koordinatorius  

 +370 635 00005    

servisas@specagra.lt

 

 

 

Aidas Kalinauskas

Vadybininkas

+370 656 50252

nuoma@specagra.lt

 

 

Edgaras Balčiūnas

Logistikos koordinatorius/sandėlininkas

+370 618 37511

transportas@specagra.lt

 

 

Toma Valiulytė

Produktų vadybininkė

+370 655 77627 

toma@specagra.lt

 

Regionai:

Baltijos šalys

 

Darius Dervinis

Vadybininkas

+370 656 68164

darius.dervinis@specagra.lt

 

Regionai:

Biržai, Šiauliai, Panevėžys,Ukmergė, Utena, Visaginas

 

Elvis Užkurėlis

Vadybininkas

+370 629 31110

elvis.uzkurelis@specagra.lt

 

Regionai:

Alytus, Jonava, Kaunas, Kėdainiai, Marijampolė, Vilnius

 

Karolis Misevičius

Pokyčių vadovas

+370 620 90988  

karolis@specagra.lt

 

 

 

Greta Paškevičiūtė

Marketingo vadybininkė

+370 688 08139 

greta@specagra.lt

 

 

 

Virginijus Adomaitis

Padalinio vadovas

+370 682 24648

virginijus@specagra.lt

 

 

Gedas Pocius

Padalinio vadovas

+370 676 23288

gedas.pocius@specagra.lt

 

 

 

Arūnas Pakalniškis

Vadybininkas

+370 615 15741

arunas.pakalniskis@specagra.lt

 

 

 

Bronius Budvytis

Vadybininkas

+370 655 93931

bronius@specagra.lt