Daugiau kontaktų

Gintaras Balilionis

Skyriaus vadovas

+370 618 77996  

gintaras@specagra.lt

 

Marius Velaniškis

Vadybininkas

+370 612 00901

marius@specagra.lt 

Regionai:

Panevėžys, Kupiškis, Biržai


Rolandas Karalevičius

Vadybininkas

+370 655 55946 

r.karalevicius@specagra.lt

Regionai:

Rokiškis, Anykščiai, Ukmergė, Širvintos, Zarasai, Utena, Molėtai, Visaginas, Ignalina, Švenčionys


Vilmantas Gaubis

Vadybininkas 

+370 695 53777

vilmantas.gaubis@specagra.lt 

Regionai:

Pasvalys, Pakruojis, Radviliškis,Raseiniai, Šiauliai, Kelmė, Joniškis, Akmenė


Gedas Pocius

Plungės padalinio vadovas

+370 676 23288

gedas.pocius@specagra.lt 

Regionai:

Skuodas, Kretinga, Klaipėda, Neringa, Palanga, Šilutė, Mažeikiai,

Plungė, Rietavas, Šilalė, Tauragė, Pagėgiai, Telšiai


Marius Giedraitis

Vadybininkas

+370 655 98498

marius.giedraitis@specagra.lt

Regionai:

Šakiai, Jurbarkas, Kaunas, Vilkaviškis, Marijampolė, Kazlų Rūda,

Prienai, Birštonas, Kalvarija, Lazdijai,  Alytus, Druskininkai


Kęstutis Kiela

Vadybininkas

+370 611 08006

 kestutis.kiela@specagra.lt 

Regionai:

Vilnius, Elektrėnai, Jonava, Kaišiadorys, Kėdainiai, Trakai, Šalčininkai, Varėna 


Rolandas Kirklys

Komercijos direktorius

+370 698 39411 

rolandas.kirklys@specagra.lt

 

Marina Petrova

Personalo vadovė

+370 45 583848

marina@specagra.lt

 

Jovita Petrulienė

Buhalterė

+370 45 570541 

jovita@specagra.lt

 

Petras Trinskis

Atsarginių dalių vadybininkas

+370 630 06060

petras@specagra.lt

Atsarginės dalys


Aurimas Augulis

Pardavimo konsultantas

+370 690 00003

aurimas.augulis@specagra.lt

ZETOR atsarginės dalyss

Donatas Margis

Pardavėjas - konsultantas

+370 616 51131

donatas.margis@specagra.lt

UNIA group atsarginės dalys

Andrius Jakusevičius

Pardavimų konsultantas

+370 613 97483

andrius@specagra.lt

Hidraulinių žarnų gamyba - jų komponentai

Modestas Miliškevičius

Atsarginių dalių skyriaus vadovas

+370 684 43875

modestas@specagra.lt

Atsarginės dalys

Marius Tamulionis

Paslaugų skyriaus vadovas

+370 606 99300

marius.tamulionis@specagra.lt

Technikos nuoma

Evaldas Černys                    

Serviso darbų koordinatorius  

 +370 635 00005    

servisas@specagra.lt

 

Edgaras Balčiūnas

Logistikos koordinatorius/sandėlininkas

+370 618 37511

transportas@specagra.lt


Toma Valiulytė

Produktų vadybininkė

+370 655 77627 

toma@specagra.lt

Regionai:

Baltijos šalys


Darius Dervinis

Vadybininkas

+370 656 68164

darius.dervinis@specagra.lt

Regionai:

Radviliškio, Pakruojo,  Pasvalio, Panevėžio, Biržų, Kupiškio, Rokiškio, Anykščių, Utenos, Zarasų, Visagino, Ignalinos, Švenčionių, Utenos, Molėtų, Anykčių, Ukmergės.


Elvis Užkurėlis

Vadybininkas

+370 629 31110

elvis.uzkurelis@specagra.lt

Regionai:

Kauno, Jonavos, Širvintų, Vilniaus, Kaišiadorių, Elektrėnų, Trakų, Birštonų, Prienų, Kazlų Rūdos, VIlkaviškio, Marijampolės, Kalvarijų, Alytaus, Lazdijų, Druskininkų, Varėnos, Šalčininkų. Trakų.

Paulius Daujotas

Vadybininkas

+370 650 53007

paulius.daujotas@specagra.lt

 

 

Regionai:

Tauragės, Mažeikių, Akmenės, Šiaulių, Tytuvėnų, Raseinių, Jurbarko, Šakių, Vikaviškio



Arūnas Pakalniškis

Vadybininkas

+370 615 15741+370 655 93931

arunas.pakalniskis@specagra.lt

Regionai:

Klaipėdos, Kretingos, Skuodo, Mažeikių, Plungės, Šilutės, Rietavo, Šilalės, Tauragės, Pagėgių, Telšių.


Karolis Misevičius

Pokyčių vadovas

+370 620 90988  

karolis@specagra.lt

Greta Paškevičiūtė

Marketingo vadybininkė

+370 688 08139 

greta@specagra.lt


Virginijus Adomaitis

Padalinio vadovas

+370 682 24648

virginijus@specagra.lt


Gedas Pocius

Padalinio vadovas

+370 676 23288

gedas.pocius@specagra.lt

Žemės ūkio technika

Regionai:

Skuodas, Kretinga, Klaipėda, Neringa, Palanga, Šilutė,

Plungė, Rietavas, Šilalė, Tauragė, Pagėgiai, Telšiai

Arūnas Pakalniškis

Vadybininkas

+370 615 15741+370 655 93931

arunas.pakalniskis@specagra.lt

Gyvulininkystės prekės ir fermų įranga

Regionai:

Klaipėdos, Kretingos, Skuodo, Mažeikių, Plungės, Šilutės, Rietavo, Šilalės. Tauragės, Pagėgių, Telšių ir Mažeikių