Atsarginės dalys


 

           

Modestas Miliškevičius

Atsarginių dalių skyriaus vadovas

+370 684 43875

modestas@specagra.lt

             Atsarginės dalys

 

 

 

           

Virginijus Adomaitis

Padalinio vadovas

+370 682 24648

virginijus@specagra.lt

 

 

          

Petras Trinskis

Atsarginių dalių vadybininkas

+370 630 06060

petras@specagra.lt

                     Atsarginės dalys


          

Aurimas Augulis

Pardavimo konsultantas

+370 690 00003

aurimas.augulis@specagra.lt

                      ZETOR atsarginės dalys

          

Donatas Margis

Pardavėjas - konsultantas

+370 616 51131

donatas.margis@specagra.lt

                      UNIA group atsarginės dalys

          

Robertas Garlevičius

Vadybininkas

+370 655 55946

robertas.garlevicius@specagra.lt

               Atsarginės dalys

               Šakių regionas

Mantas Preibys

Vadybininkas

+370  616 26108

mantas.preibys@specagra.lt

               Atsarginės dalys

               Panevėžio regionas

     

Paulius Daujotas

Vadybininkas

+37065053007

paulius.daujotas@specagra.lt

               Atsarginės dalys

               Plungės regionas